פרולוגי'ק תפיץ בבלעדיות בישראל את פתרונות חברת הסייבר סקפוד

סקפוד פועלת בתחום היגיינת הסייבר ופיתחה פלטפורמה חכמה מבוססת אלגוריתמיקה לעולמות של ניהול פגיעויות ועדכוני תוכנה של שרתים ותחנות עבודה מבוססי ווינדוס, לינוקס או MacOS

ליאור לוי, מנכ"ל ומייסד פרולוג'יק.

חברת פרולוג'יק (Prologic) תפיץ ותשווק בבלעדיות בישראל את פתרונות חברת הסייבר סקפוד (SecPod), מפתחת של פלטפורמה חכמה מבוססת אלגוריתמיקה לעולמות של ניהול פגיעויות (Vulnerability Management) ועדכוני תוכנה (Patch Management) של שרתים ותחנות עבודה מבוססי ווינדוס, לינוקס או MacOS.

במסגרת ההסכם בין החברות, פרולוג'יק תקים בישראל רשת של אינטגרטורים ומשווקים, שיתמקדו בפעילויות מכירה, אינטגרציה, תמיכה ותחזוקה בפתרונות חברת סקפוד.

מה מציעה סקפוד ללקוחותיה?

סקפוד, שהוקמה בשנת 2008, היא מפתחת של פלטפורמת פתרונות הפעילה בתחום של היגיינת הסייבר (Cyber Hygiene) – בדגש על ניהול תחומי איתור פגיעויות ועדכוני תוכנה בארגונים. הפלטפורמה, מבוססת SaaS או און-פרמיס, מיועדת לסייע למנהלי אבטחת המידע בארגון להקטין את שטח הפנים החשוף לתקיפות כתוצאה מפגיעויות וחוסרים בהפצה של עדכוני תוכנה.

הפלטפורמה כוללת מאגר מידע של למעלה מ-160 אלף פגיעויות, והוא נחשב אחד המאגרים המסחריים הגדולים והמעודכנים בתחום. הפתרון סורק את כלל פורטפוליו התשתיות בארגון – תשתיות תוכנה וחומרה כאחד – מאתר את הפגיעויות, מדרג אותן לפי רמת הקריטיות שלהן ומייצר מיפוי של רמת הסיכון לארגון. המערכת גם משלימה את התהליך עם הפצה מנוהלת של עדכוני תוכנה ייעודיים לתיקון הפגיעויות אשר התגלו.

הפתרון של סקפוד כולל יכולות אלגוריתמיקה ואוטומציה של התהליכים. הפלטפורמה מספקת פתרון לכלל פורטפוליו ה-IT הארגוני: תחנות קצה, מכשירי מובייל, תשתיות נטוורק, תשתיות ענן, אינטרנט של הדברים (IoT), ותשתיות OT.

פרולוג'יק, המתמחה בתחום תשתיות המחשוב, מספקת שירותי אינטגרציה, מיקור חוץ, ושירותי ייעוץ מתמחים (Professional Services). כמו כן, החברה מפעילה פעילות ייעודית המתמחה בייצוג של חברות טכנולוגיה בינלאומיות בשוק המקומי.

ליאור לוי, מנכ"ל ומייסד פרולוג'יק, נציגת סקפוד בישראל, מציין כי "מחקרים מראים שכ-60 אחוזים מכלל התקיפות המוצלחות של ארגונים מקורן היה בפגיעויות מוכרות שנוצלו על יד האקרים. התחום הזה של ניהול פגיעויות וניהול עדכוני תוכנה ממשיך להוות נקודת תורפה בארגונים רבים. נתונים עדכניים מראים כי אפילו פגיעויות שהתגלו בשנת 2017 ממשיכות לשמש קרש קפיצה עבור האקרים המנצלים אותן כדי לפרוץ אל תוך ארגונים. הפתרון לכך חייב להיות הוליסטי, מבוסס אלגוריתמיקה, אוטומציה ובינה מלאכותית (AI) – והפתרון של סקפוד הוא בדיוק כזה. הניסיון העשיר של סקפוד, וההתמחות שלה בתחום, יכולים להחזיר לגופי הגנת הסייבר בארגונים את היכולת לנהל את התחום בצורה פרואקטיבית, ולספק להם יכולות לחסימה של וקטור תקיפה משמעותי".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים